• O nas

Jesteśmy firmą dostarczającą kwiaty na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się pozycje dostępne na giełdzie holenderskiej oraz produkty współpracujących z nami bezpośrednio ogrodników – zarówno krajowych jak i zagranicznych.

 

Zajmujemy się sprzedażą kwiatów ciętych i doniczkowych oraz zieleni ciętej. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo artykuły z działu “deko”. Dzięki szerokiemu asortymentowi towarów jesteśmy w stanie w pełni zaopatrzyć każdą kwiaciarnię we wszystkie niezbędne produkty – od kwiatów po akcesoria florystyczne.

Zaopatrujemy również hurtownie kwiatów, dla których posiadamy ciekawą ofertę. Dzięki naszym kontaktom z producentami krajowymi i zagranicznymi możemy kupować towar z pominięciem giełd, co pozwala nam zaoferować jeszcze korzystniejsze ceny w przypadku większych zamówień.

Posiadamy własny transport przystosowany do przewożenia roślin. Kwiaty podczas transportu pozostają w wodzie, dzięki czemu dostawa nie pogarsza ich kondycji. Zamówiony towar dostarczamy własnymi samochodami pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy florystów, właścicieli kwiaciarń i hurtowni kwiatów.